Akce 2011

Turnaje v Charmes a Breteuil

Ve dnech 10.- 14. června 2011 jsme zorganizovali cestu malých fotbalistů na dva turnaje ve Francii.

Již 6. ročníku mezinárodního turnaje žáků kategorie U11 (10ti a 11ti letých) v Charmes se zúčastnili mlasí fotbalisté FC Bohemians Praha. V základní skupině sice neprohráli, ale díky systému soutěže se dostali do soutěže útěchy. Zde vyhráli všechny zápasy a nakonec skončili na 8. místě z šestnácti účastníků.

3. ročníku mezinárodního turnaje žáků kategorie U13 (12ti a 13ti letých) v Breteuil se zúčastnila mužstva FC Satalice a Bohemians Praha. Mladí fotbalisté FC Satalice vybojovali v základní skupině druhé místo a Bohemians Praha skupinu vyhráli. Ve finálové části vybojovali FC Satalice 5. místo a Bohemians Praha 8. místo ze 32 účastníků turnaje.